Lyžařský výcvik Jánské Lázně

Vážení rodiče,

dostali jste možnost výběru lyžařského výcviku. Téměř jednoznačně jste se přiklonili k výcviku konaném v Janských lázních.

Jistě jste se seznámili i s podmínkami, které škola vyžaduje. Cena kurzovného bez dopravy činí 1. 490 Kč na dítě. Cena nezahrnuje jízdné na veřejných vlecích areálu, které činí maximálně 250 Kč za půlden. Platí se poslední den při odjezdu. Pokud Vaše dítě nevlastní lyžařské vybavení, škola Vám ráda zapůjčí na celou dobu kurzu za cenu 400 Kč. Cena je splatná spolu se zaplacením kurzu. Vybavení bude připraveno přímo na místě výuky. Vlastní lyže je možno uschovat v místě konání kurzu.

Vážení rodiče, počítejte s konečnou cenou za lyžařský výcvik i s dopravou kolem 2. 800 Kč za 10 h výuky lyžování.

Prosím, o nahlášení veškerých informací tzn. půjčení lyžařského vybavení, výšku a váhu dítěte, vel. nohy apod.

Lyžařský výcvik bude probíhat od 17. 2. – 21. 2. 2020

Listopad 24, 2019